Hakkımızda

Aldulsamet Gözütok

21 Kasım 1993 tarihinde Samsun’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Samsun’da tamamlayan Gözütok, 2011 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam ettirdi,  2015 Yılında İşletme Fakültesi ile Çift Anadal yapma hakkı kazandı, 2017 yılında onur öğrencisi olarak Hukuk Fakültesinde  Lisans eğitimini  tamamladı. Samsun bünyesinde stajını tamamlayan Gözütok, 2020 yılında Gözütok Hukuk Bürosu’nu kurdu.

14.03.2022 Tarihinde Samsun Barosu Genç Avukatlar Meclisi Başkanlığına seçilmiş bulunmaktadır.

Başta Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Gayrimenkul Hukuku , Kamulaştırma Hukuku, İcra Hukuku olmak üzere hukukun her alanında şirketlere ve gerçek kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Müvekkillerine ve danışanlarına aylık düzenli raporlar göndererek bilgi vermesi sebebiyle uygulamada sıklıkla karşılaşılan Avukat-Müvekkil iletişim sorununa da sağlıklı ve sürekli biçimde çözüm getirmiştir. Hukuki başarının Müvekkil-Avukat uyumuyla doğru orantılı olduğuna inanması sebebiyle dosyalarının her aşamasında müvekkilleriyle bütünleşerek hukuki hizmetlerini sürdürmektedir.

Başta Samsun,İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan çözüm ortakları sayesinde geniş bir coğrafi hizmet ağına sahip olan Gözütok, bünyesindeki binlerce müvekkiline kurumsal hukuk hizmetleri vermekte, iş durumu ve takım arkadaşları dengesini gözeterek hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde muhafaza etmektedir.

Birçok hukuk dalında yazdığı makaleler ile avukatla çalışma olanağına sahip olmayan bireylere ve hukuki yorumlarıyla Türk Hukuk sistemine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Başa dön tuşu